Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Abdullah ÇALIŞIR

Abdullah ÇALIŞIR

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

10 yılı aşkın tecrübesiyle Akterm Group A.Ş’nin işe başladığı ilk gün taşımaya söz verdiği değerleri bugüne dek getirebilmiş olmanın verdiği gururu ifade ederek söze başlamak istiyorum. Tüm işlerimize de ülkemize değer katmamız gerektiğini bilerek başladık. İnancını asla yitirmeden, daima iyiyi gözeterek ve severek yapılan her işin başarıyla sonuçlanabildiğini yaşayarak gördük.

Bugün Akterm Group A.Ş. enerji santralleri, endüstriyel tesisatlar, yenilenebilir enerji, konfor tesisatları gibi farklı sektörlerde hizmet veren büyük bir kuruluş ise bunda bizlere sahip çıkan ve kendimizi sorumlu hissettiğimiz sizlerin payı çok büyüktür.

Değerli iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve çok kıymetli çalışma arkadaşlarımız;

Biz ülkemizin yarınlarına fayda sağlamak adına çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz. Dünyanın büyük gücü olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ülkemizin ekonomisine ve istihdamına daha büyük katkı sunabilmek adına hedeflerimizi daima en üst seviyede tutacağız. Hedeflerimize giden yolda kararlılığımızı sürdürmemiz ancak sizin kattığınız değerle mümkün olabilirdi. Bu anlamda bize olan inancınız için çok teşekkür ederim.

Saygılarımla