Şirket Profili

Şirket Profili

Şirket Profili

2012 yılında mekanik tesisat ve taahhüt işleri yaparak çıktığımız yolda dünyanın en büyük çöp gazından elektrik üretim tesisinin tüm mekanik işlerini tamamlayarak devam etmekteyiz.

Yenilenebilir enerjinin sürdürülebilir bir gelecek için olmazsa olmaz bir ihtiyaç olduğunun farkında olarak, ülkemizin enerjide dışa bağımlılığını bitirecek projelerin tasarım uygulama, taahhüt ve işletmesi konularında uzman kadromuzla çözümler geliştirmekteyiz.

Enerji verimliliği ve geri dönüşüme sadece bir ticari faaliyet olarak değil, çocuklarımızın geleceği olarak bakıyor ve dünyada var olan ticari ve deneysel teknolojilerin ülkemizde uygulanması ile ilerde teknoloji ihraç eden bir konumda olan bir ülke olması için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye’nin yarınlarının daha yaşanabilir olması adına, yenilenebilir enerji alanındaki faaliyetlerimiz ve diğer tüm faaliyet alanlarımızda dışa bağımlılığı azaltacak, ülkemizin geleceğine değer katacak projeler üretmektir.

Misyonumuz

Türkiye’nin enerjide kendi kendine yetebilen bir ülke olabilmesi için yenilenebilir enerji kaynaklarını daha etkin kullanabilmesinde katkı sağlamak ve tüm insanlığa bu anlamda faydalı hizmetler sunmaktır.

Değerlerimiz

Akterm Group olarak işimizde esas aldığımız, koruyup geliştireceğimiz ve çalışanlara aktaracağımız değerler; saygınlık, etik ilkelere ve mevzuata uyum, bağlılık, işbirliği, sürdürülebilirlik, özgüven ve azimdir.