Akterm Mekanik

Şirketimiz 2012 yılında İstanbul’da insanoğlunun yaşam konforu ve sağlığı için olmazsa olmaz can damarı olan mekanik sistemlerinin projelendirme, taahhüt, devreye alma ve işletme alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Bugüne kadar birçok konut, otel, avm, hastane ve endüstriyel tesis olmak üzere pek çok farklı yapının projelendirme, taahhüt, devreye alma ve işletme alanlarında müşterileri ile tam uyumlu olarak çalışmış ve işleri zamanında teslim etmiştir.
Şirketimiz müşteri ve verimlilik odaklı, zamanın en büyük kaynak olduğunun bilincinde olan, mekanik tesisat alanında güncel yöntemleri takip eden ve uygulayan, kendini zamana göre sürekli geliştiren bir kadroyla güçlü ve planlı adımlarla dünyanın sürdürülebilir geleceğine katkıda bulunmaktadır.

Endüstriyel Tesisatlar

Ana ilke olarak önce mühendislik, kalite, verimlilik, güvenirlilik, çağdaş bilgi ve teknolojiyi esas alarak yoluna devam edecektir.

Birleşik Isı ve Güç Sistemleri
Kızgın Su Sistemleri
Kızgın Yağ Sistemleri
Basınçlı Hava Tesisatı
Çelik Baca Sistemleri
Buhar Sistemleri
Organik Rankine Çevrim Sistemleri

Konfor Tesisatları

Ana ilke olarak önce mühendislik, kalite, verimlilik, güvenirlilik, çağdaş bilgi ve teknolojiyi esas alarak yoluna devam edecektir.

  • Havalandırma Tesisatı
  • Yangından Korunma Sistemleri
  • Klima ve İklimlendirme Tesisatı
  • Isıtma Tesisatı
  • Sıhhi Tesisat