Mekanik Taahhüt ve Projelendirme

Mekanik Taahhüt ve Projelendirme

Mekanik Taahhüt ve Projelendirme

 

Mekanik Tesisat, inşaat işlerinde yaşam standartlarını ve konforu arttırmaya yönelik yapılan ve yapının iç sistemini oluşturan bileşenlerin bütünüdür. Makine mühendisliğinin etkinlik alanına giren mühendislik dalıdır. Bunu insanlardaki atardamar sistemine benzetebiliriz. Vücudumuzu kaplayan derimizi binanın dış cephesine, kemiklerimizi de binanın kolon ve kirişlerine benzetirsek; vücudumuzda dolaşan ve bir sistem oluşturan damarlara da mekanik tesisat diyebiliriz.

Akterm Group bünyesinde kurulan Akterm Mekanik şirketimiz ile mekanik tesisat alanında sunduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır. Akterm Mekanik taahhüt işlerinde planlı zaman çizelgesinde projeleri kaliteden ödün vermeden zamanında teslim ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımıştır.
Firma olarak projelendirme ve taahhüdünü yaptığımız endüstriyel tesisat alanlarından bazıları;

Konfor tesisatı alanında Akterm Mekanik olarak müşterilerimizin konfor şartlarını verimli tesisat çözümlerimizle oluşturmaktayız. Konfor tesisatı alanında proje ve taahhüdünü yaptığımız hizmet alanlarımızdan bazıları; Sıhhi tesisat, ısıtma tesisatı, klima ve iklimlendirme tesisatı, yangından korunma tesisatı ve havalandırma tesisatıdır.